Z lat dziennych: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Z lat dziennych: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Z lat dziennych: slow-fox Lutosławski, Witold (muzyka)
Miller, Jerzy (słowa)
Mazur, Krzysztof Antoni (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Derwid, Miller Jerzy, Orlik Antoni Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B; trąbkę B; skrzypce; akordeon; fortepian; gitara; kontrabas.

Tytuł:

Wszystko się liczy od ciebie: swing Leśnica, Piotr (muzyka)
Kaszkur, Zbigniew (słowa)
Zapert, Zbigniew (słowa)
Nowicki, Edmund (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Leśnica Piotr, Kaszkur Zbigniew, Zapert Zbigniew, Nowicki Edmund Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B; trąbkę B; skrzypce; akordeon; fortepian; gitara; kontrabas.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 295

Data wydania:

1963

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1964 : 19

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.