Złote pantofelki: slowfox

Zgłoszenie do artykułu: Złote pantofelki: slowfox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Złote pantofelki: slowfox Lutosławski, Witold (muzyka)
Bocheński, Jacek (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Derwid, Hosper Adam, Czubaty Roman Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B; trąbkę B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny).

Tytuł:

Złota nutka: slowfox Sielicki, Ryszard (muzyka)
Urgacz, Tadeusz (słowa)
Rusek, Józef (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sielicki Ryszard, Urgacz Tadeusz, Rusek Józef Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B; trąbkę B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 249

Data wydania:

1963

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

2

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1964 : 19

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.