To płynie czas: rock-blues

Zgłoszenie do artykułu: To płynie czas: rock-blues

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

To płynie czas: rock-blues Machan, Wiesław (muzyka)
Kołaczkowska, Helena (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Machan Wiesław, Kołaczkowska Helena Obsada instrumentalna: Na trąbkę B; saksofon: I alt. Es; II ten. B; fortepian (głos dyrekcyjny); akordeon i skrzypce (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Tytuł:

Powiedz, gdzie pójdziesz nocą?: slow-rock Żyliński, Romuald (muzyka)
Bianusz, Andrzej (słowa)
Radzik, Marian (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żyliński Romuald, Bianusz Andrzej, Radzik Marian Obsada instrumentalna: Na trąbkę B; saksofon: I alt. Es; II ten. B; fortepian (głos dyrekcyjny); akordeon i skrzypce (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 259

Data wydania:

1962

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne; Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 276

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.