W Arizonie: rock and roll

Zgłoszenie do artykułu: W Arizonie: rock and roll

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

W Arizonie: rock and roll Machan, Wiesław (muzyka, instrumentacja)
Odrowąż, Janusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Machan Wiesław, Odrowąż Janusz Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B, III alt. Es; trąbkę B; skrzypce: I, II, III; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę; kontrabas; perkusję.

Tytuł:

Balbina: boogie Radzik, Marian (muzyka)
Machan, Wiesław (instrumentacja)
Dumnicka, Jadwiga (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Radzik Marian, Machan Wiesław, Dumnicka Jadwiga Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B, III alt. Es; trąbkę B; skrzypce: I, II, III; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę; kontrabas; perkusję.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 105

Data wydania:

1958 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1958

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 314

Infomacje

Druk muzyczny składający się 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Publikacja została oddana do druku 23 września 1958 roku.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.