Aż do zwycięstwa: na chór męski a cappella

Aż do zwycięstwa: na chór męski a cappella Machl, Tadeusz (muzyka)
Lachman, Wacław (opracowanie)
Śliwiak, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Machl tadeusz, Lachman Wacław, Śliwiak tadeusz Obsada instrumentalna: Na chór męski a cappella.

Nasza Pieśń Chóralna, 6

1955 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

maj 1955

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 419

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 31 marca 1955 r. Zawiera nuty i tekst.