Na Anioł Pański w dali gdzieś dzwonię: na chór męski a cappella

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Na Anioł Pański w dali gdzieś dzwonię: na chór męski a cappella Macura, Władysław (muzyka, słowa)
Drzewiecki, K. (sztych) Oznaczenie autora wg wydawcy: Macura Władysław Obsada instrumentalna: Na chór męski a cappella.

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne „Lira Polska”, Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: Drukarnia Tytusa Talikowskiego (druk)

Znak wydawniczy:

L. 185 P.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 5193 II musicalia

Biblioteka Jagiellońska 5193 II musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 7 stron. Brak daty wydania.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.