Wieczorne pojednanie: slow-rock

Zgłoszenie do artykułu: Wieczorne pojednanie: slow-rock

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Wieczorne pojednanie: slow-rock Maklakiewicz, Tadeusz (muzyka)
Laskowski, Janusz (słowa)
Januszko, Andrzej (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Maklakiewicz Tadeusz, Laskowski Janusz, Januszko Andrzej Obsada instrumentalna: Na saksofon: alt Es, ten. B; trąbkę; klarnet B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); śpiew i fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Tytuł:

Pomówmy o czym innym: rumba Nowacki, Zdzisław (muzyka)
Korczakowski, Jacek (słowa)
Januszko, Andrzej (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Nowacki Zdzisław, Korczakowski Jacek, Januszko Andrzej Obsada instrumentalna: Na saksofon: alt Es, ten. B; trąbkę; klarnet B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); śpiew i fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Seria:

Orkiestra Taneczna, 4

Data wydania:

1964

Miejsce wydania:

Warszawa: Centralna Poradnia Amatorskiego Ruchu Artystycznego

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1965 : 42

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 11 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.