Chcę być z miłą sam na sam: medium-swing

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Chcę być z miłą sam na sam: medium-swing Markiewicz, Adam (muzyka)
Martin, Jerzy (muzyka)
Polak, Edmund (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Markiewicz Adam, Mart Jerzy, Polak Edmund Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B; III alt. Es; trąbkę B, skrzypce: I, II, III; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas; perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz).

Tytuł:

Bezsenność: medium-slow Klejne, Henryk (muzyka)
Urgacz, Tadeusz (słowa)
Machan, Wiesław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Klejne Henryk, Urgacz Tadeusz, Machan Wiesław Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B; III alt. Es; trąbkę B, skrzypce: I, II, III; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas; perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 126

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 46

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.