Klementynka bawi się: mambo

Zgłoszenie do artykułu: Klementynka bawi się: mambo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Klementynka bawi się: mambo Markiewicz, Adam (muzyka)
Martin, Jerzy (muzyka)
Choiński, Bogusław (słowa)
Gałkowski, Jan (słowa)
Pradella, Albert (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Markiewicz Adam, Mart Jerzy, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan, Pradella Albert Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B, III alt Es; trąbkę B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas; perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz).

Tytuł:

Ty jesteś czarująca: cza-cza Żyliński, Romuald (muzyka)
Łebkowski, Mirosław (słowa)
Gajdeczka, Stanisław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żyliński Romuald, Łebkowski Mirosław, Gajdeczka Stanisław Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B, III alt Es; trąbkę B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas; perkusję (mały bęben, wielki bęben, talerz).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 122

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 32

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.