Kołysanka: op. 4 nr 2

Zgłoszenie do artykułu: Kołysanka: op. 4 nr 2

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Kołysanka: op. 4 nr 2 Młynarski, Emil (muzyka)
Jankowski, Czesław (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Młynarski Emil, Czesława Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Cudne Dźwięki, 73

Data wydania:

1904 (data cenzury)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff, Wydawnictwo Kasy Przezorności i Pomocy Warszawskich Pomocników Księgarskich

Miejsce druku:

Warszawa: Piotr Laskauer i Spółka (druk)

Znak wydawniczy:

K 68 P

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 491/48

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 6 stron o wymiarach 35 na 28 cm. Brak informacji o dacie wydania. Incipit utworu: Na ramię mi rzuciła splecione swe rączęta. Nad nagłówkiem widnieje dedykacja: Córeczce Wandusi – chodzi tu o Wandę Łabuńską urodzoną w 1896 r. Na okładce z jednej i drugiej strony widnieje wykaz utworów wydanych w ramach serii: 1–130.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.