W co się bawić: piosenki do tekstów Wojciecha Młynarskiego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

W co się bawić: piosenki do tekstów Wojciecha Młynarskiego Młynarski, Wojciech (słowa)
Osiecka, Agnieszka (wstęp)
Kozarynowa, Zofia (redakcja)
Lisicka, Amelia (redakcja)
Rogowska, Bożena (projekt okładki)
Pawelec, Władysław (fotografie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Młynarski Wojciech Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Data wydania:

1967 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1968 : 291

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 54 strony o wymiarach 29 na 21 cm. Zawiera nuty i teksty. Na okładce i w publikacji znajdują się fotografie Wojciecha Młynarskiego. Wśród prezentowanych utworów jego autorstwa znajdują się:

W co się bawić;

Polska miłość;

Trochę miejsca;

Po prostu wyjedź w Bieszczady;

Ballada o trzech trubadurach

– i inne.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.