Śpij, maleńki

Zgłoszenie do artykułu: Śpij, maleńki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Śpij, maleńki Nawrocki, H. Stanisław (muzyka)
Ficowski, Jerzy (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Nawrocki Stanisław, Ficowski Jerzy Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Kiedy księżyc ponad wodą Sart, Marek (muzyka)
Kord, Karol (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sart Marek, Kord Karol Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Bą-Da-Ri-Da-Dą Markiewicz, Adam (muzyka)
Polak, Edmund (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Markiewicz Adam, Polak Edmund Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

O, synku mój Burkhard, Paul (muzyka)
Turner, John (słowa)
Barsons, Geoffrey (słowa)
Rostworowski, Henryk (tłumaczenie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Burkhard Paul, Turner John, Barsons Geoffrey, Rostworowski Henryk Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Czerwony tulipan Szpilman, Władysław (muzyka)
Międzyrzecki, Artur (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Miedzyrzecki Artur Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Seria:

Śpiewamy i Tańczymy, 25

Data wydania:

1955

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5 (druk)

Znak wydawniczy:

PWM 2062

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 658

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.