Aria „Czy ty mnie kochasz?” z opery „Legenda Bałtyku”: na śpiew s...

Aria „Czy ty mnie kochasz?” z opery „Legenda Bałtyku”: na śpiew solo tenor lub sopran z towarzyszeniem fortepianu: op. 28 Nowowiejski, Feliks (muzyka)
Szalay-Groele, Waleria (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Nowowiejski Feliks, Szalay-Groche W. Obsada instrumentalna: Na śpiew solo tenor lub sopran z towarzyszeniem fortepianu.

1934 (copyright)

Poznań: Księgarnia św. Wojciecha

Kraków: Zakłady Graficzne „Styl” (sztych i druk)

Biblioteka Jagiellońska 3966 III musicalia