Aria Domana: z opery Legenda Bałtyku: op. 28

Aria Domana: z opery Legenda Bałtyku: op. 28 Nowowiejski, Feliks (muzyka)
Hoffman, Stanisława (opracowanie)
Hoffman, Jan (opracowanie)
Szalay-Groele, Waleria (słowa)
Jeżowska, Kazimiera (słowa)
Młodzianowski, Adam (projekt okładki)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Nowowiejski Feliks Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Arie z Oper Polskich, 5

1956

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1956

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 2376

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 24

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Tytuł okładki: Legenda Bałtyku. Aria Domana. Na ostatniej stronie znajduje się biogram i zdjęcie kompozytora oraz komentarz dotyczący utworu.