Aria Domana: z opery Legenda Bałtyku: op. 28

Aria Domana: z opery Legenda Bałtyku: op. 28 Nowowiejski, Feliks (muzyka)
Hoffman, Stanisława (opracowanie)
Hoffman, Jan (opracowanie)
Szalay-Groele, Waleria (słowa)
Jeżowska, Kazimiera (słowa)
Młodzianowski, Adam (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Nowowiejski Feliks Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Arie z Oper Polskich, 5

1977 (data prawdopodobna)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

Data druku:

sierpień 1977

Kraków: Drukarnia Narodowa

Znak wydawniczy:

PWM 2376

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1977 : 618/6 (402)

Podpisano do druku 27 kwietnia 1977 r. Tytuł okładki: Legenda Bałtyku. Aria Domana. Na ostatniej stronie znajduje się biogram i zdjęcie kompozytora oraz komentarz dotyczący utworu.