Zdrowie dam!: tango

Zgłoszenie do artykułu: Zdrowie dam!: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Zdrowie dam!: tango Petersburski, Jerzy (muzyka)
Melodyst, Fred (muzyka)
Brzechwa, Jan (słowa)
Wesby, Iwo (aranżacja)
Walentynowicz, Marian (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Petersburski Jerzy, Melodyst Fred, Szerszeń, Wesby Iwo

Seria:

Co Śpiewa Warszawa, 206

Data wydania:

1931 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne B. Wierzbicki i Spółka (druk), Józef Konarzewski (litografia); W. Kościesza (sztych)

Znak wydawniczy:

G. 7013 W.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1932 : 457

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 457/32

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1932 : 457

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 34 na 27 cm. Przebojowe tango z repertuaru teatru „Wesołe Oko”.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.