Akacjowy liść: slowfox z repertuaru Cezarego

Akacjowy liść: slowfox z repertuaru Cezarego Piętowski, Wojciech (muzyka)
Gałkowski, Jan (słowa)
Martin, Jerzy (redakcja)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Piętowski Wojciech Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Błękitna Seria, 116

1957 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

luty 1957

Kraków: Drukarnia Narodowa

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1963 : 124

Publikacja oddana do druku w styczniu 1963 r. Na okładce znajduje się zdjęcie Cezarego (fot. T. Kubiak).