Subtelna gra

Zgłoszenie do artykułu: Subtelna gra

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Subtelna gra Prońko, Krystyna (autor)
Kula, Sławomir (opracowanie)
Gąsior, Barbara (redakcja)
Rumowski, Krzysztof (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Krystyna Prońko

Data wydania:

2003

Miejsce wydania:

Lublin: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej

Miejsce druku:

Petit

ISBN:

8322721544

Sygnatura:

Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” S68+CD

Infomacje

Publikacja zawiera piosenki, które Krystyna Prońko skomponowała dla siebie. Każda piosenka posiada zapis nutowy, tekst, oraz swój odpowiednik na załączonej do książki płycie CD zawierającej półplejbeki nagrane w oryginalnych tonacjach. Na płycie znajduje się również teledysk piosenki Złość w wersji tanecznej.

Sławomir Kula jest autorem wyciągów fortepianowych i grafiki nutowej.

Elementy dodatkowe

Płyta CD.