Aria Butterfly: z II aktu op[ery] Madama Butterfly

Aria Butterfly: z II aktu op[ery] Madama Butterfly Tytuł oryginalny: Aria Butterfly: z II aktu op. Madama Butterfly Puccini, Giacomo (muzyka)
Romaniszyn, Bronisław (opracowanie)
Jeżewski, Zbigniew (opracowanie)
Giacosa, Giuseppe (słowa)
Illica, Luigi (słowa)
Kozarynowa, Zofia (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Puccini Giacomo Uzupełnienie: muzyka Giacomo Puccini ; do druku przygotowali Bronisław Romaniszyn i Zbigniew Jeżewski ; słowa Giuseppe Giacosa i Luigi Illica ; tłumaczenie z włoskiego Krystyna Jaworska ; projekt okładki Krystyna i Jerzy Napieracz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Opera na Estradzie, 6

1957

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1957

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 449

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Zawiera nuty oraz tekst włoski i polski. Na stronie tytułowej tytuł: Madama Butterfly. Aria Butterfly z 2. aktu.