Aria Butterfly: z II aktu op[ery] Madama Butterfly

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Aria Butterfly: z II aktu op[ery] Madama Butterfly Tytuł oryginalny: Aria Butterfly: z II aktu op. Madama Butterfly Puccini, Giacomo (muzyka)
Romaniszyn, Bronisław (opracowanie)
Jeżewski, Zbigniew (opracowanie)
Giacosa, Giuseppe (słowa)
Illica, Luigi (słowa)
Kozarynowa, Zofia (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Puccini Giacomo Uzupełnienie: muzyka Giacomo Puccini ; do druku przygotowali Bronisław Romaniszyn i Zbigniew Jeżewski ; słowa Giuseppe Giacosa i Luigi Illica ; tłumaczenie z włoskiego Krystyna Jaworska ; projekt okładki Krystyna i Jerzy Napieracz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Opera na Estradzie, 6

Data wydania:

1957

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1957

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 449

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 8 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Zawiera nuty oraz tekst włoski i polski. Na stronie tytułowej tytuł: Madama Butterfly. Aria Butterfly z 2. aktu.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.