Aria Cavaradossiego: z III aktu opery Tosca

Aria Cavaradossiego: z III aktu opery Tosca Tytuł oryginalny: Aria Cavaradossiego: z III aktu op. Tosca Puccini, Giacomo (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (opracowanie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Puccini Giacomo Uzupełnienie: muzyka Giacomo Puccini ; do druku przygotował Włodzimierz Poźniak ; tekst tradycyjny ; projekt okładki Krystyna i Jerzy Napieracz Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Opera na Estradzie, 4

1957

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

czerwiec 1957

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 449

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Zawiera nuty oraz tekst włoski i polski. Na stronie tytułowej tytuł: Tosca. Aria Cavaradossiego z 3. aktu.