Wesoły spacer: swing

Zgłoszenie do artykułu: Wesoły spacer: swing

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Wesoły spacer: swing Radzik, Marian (muzyka, instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Radzik Marian Obsada instrumentalna: Na saksofon tenor B; trąbkę B; klarnet B; fortepian (głos dyrekcyjny); akordeon (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Tytuł:

Włóczęga: tango-bolero Żyliński, Romuald (muzyka)
Miller, Jerzy (słowa)
Machan, Wiesław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żyliński Romuald, Miller Jerzy, Machan Wiesław Obsada instrumentalna: Na klarnet B; skrzypce: I, II, III (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); akordeon (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 240

Data wydania:

1963

Miejsce wydania:

Kraków

Wydanie:

2

Data druku:

wrzesień 1963

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1964 : 19

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Oddany do druku 2 lipca 1963 r. Zawiera nuty i tekst.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.