Aria Lukrecji: z opery Beatrix Cenci

Zgłoszenie do artykułu: Aria Lukrecji: z opery Beatrix Cenci

Aria Lukrecji: z opery Beatrix Cenci Tytuł oryginalny: Aria Lukrecji: z op. Beatrix Cenci Różycki, Ludomir (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (opracowanie)
Różycka, Stefania (słowa)
Młodzianowski, Adam (projekt okładki)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Różycki Ludomir Uzupełnienie: muzyka Ludomir Różycki ; do druku przygotował Włodzimierz Poźniak ; słowa Stefania Różycka ; okładkę projektował Adam Młodzianowski ; redaktor Krystyna Jaworska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Arie z Oper Polskich, 7

1957

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1957

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 2678

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 331

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Na stronie tytułowej tytuł: Beatrix Cenci. Aria Lukrecji. Na ostatniej stronie znajduje się biogram i zdjęcie kompozytora oraz komentarz dotyczący utworu.