A taka świętość cię otacza

Zgłoszenie do artykułu: A taka świętość cię otacza

A taka świętość cię otacza Skrzydlewski, Jan (muzyka)
Przerwa-Tetmajer, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Skrzydlewski Jan, Tetmajer Kazimierz W zbiorze: Trzy pieśni do słów Tetmajera, 1

Kraków: Antoni Piwarski i Spółka

Lipsk: C. G. Röder (druk, litografia i sztych nut)

Znak wydawniczy:

A. P. i Ska 164

Biblioteka Jagiellońska 3214 III musicalia

Brak informacji o dacie wydania druku muzycznego. Pieśń została poświęcona Stanisławie Korwin-Szymanowskiej.