Cztery pieśni: na głos z towarzyszeniem fortepianu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Cztery pieśni: na głos z towarzyszeniem fortepianu Skrzydlewski, Jan (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Skrzydlewski Jan Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Miejsce wydania:

Kraków: Teodor Gieszczykiewicz

Miejsce druku:

Kraków: Zakłady Graficzne Fryderyka Trombarsa; P. Zwodziejasz i Ska (sztych)

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 10158 III musicalia

Infomacje

Brak informacji o dacie wydania druku muzycznego. W publikacji znajdują się następujące utwory:

Na mistycznej łące... – sł. Kazimierz Przerwa-Tetmajer,

Muzyka mojej duszy – sł. Kazimierz Przerwa-Tetmajer,

Wszystko dam – sł. Lucjan Rydel,

Na fujarce – sł. Maria Konopnicka.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.