Nie trzeba słów: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Nie trzeba słów: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Nie trzeba słów: slow-fox Szpilman, Władysław (muzyka)
Pradella, Albert (instrumentacja)
Starski, Ludwik (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Pradella Albert, Starski Ludwik Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B, III alt. Es; trąbkę: I, II B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); puzon; gitarę i kontrabas; perkusję.

Tytuł:

Wachlarze: slow-fox Harald, Jerzy (muzyka)
Gajdeczka, Stanisław (instrumentacja)
Kierszys, Zofia (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Harald Jerzy, Gajdeczka Stanisław, Kierszys Zofia Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor. B, III alt. Es; trąbkę: I, II B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); puzon; gitarę i kontrabas; perkusję.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 134

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3620

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 484

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 14 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm. Publikacja została oddana do druku 9 marca 1954 roku.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.