Nie ma szczęścia bez miłości: piosenka z repertuaru Ireny Santor

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Nie ma szczęścia bez miłości: piosenka z repertuaru Ireny Santor Szpilman, Władysław (muzyka)
Herold, Henryk (słowa)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja)
Dorys, Benedykt Jerzy Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Herold Henryk Obsada instrumentalna: fortepian z podpisanym tekstem

Seria:

Błękitna Seria: „Śpiewamy i tańczymy” nowe najpopularniejsze przeboje z repertuaru ulubionych piosenkarzy, 115

Data wydania:

1963 (data druku)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

luty 1963

Miejsce druku:

Kraków: Drukarnia Narodowa

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1963 : 124

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 2 kart o wymiarach 21 na 15 cm. Oddany do druku w styczniu 1963 r. Zawiera datę copyright: 1937. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina. Incipit utworu: Możesz złota mieć wór. Na stronie tytułowej znajduje się zdjęcie Ireny Santor wykonane przez Benedykta Jerzego Dorysa. W nagłówku podtytuł: Piosenka stara jak świat z filmu „Wrzos”. Na ostatniej stronie widnieje spis numerów, które ukazały się w tej serii: 109–114.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.