W Bombaju – Oho!: fox-trot

Zgłoszenie do artykułu: W Bombaju – Oho!: fox-trot

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

W Bombaju – Oho!: fox-trot Tytuł oryginalny: W Bombaju – Oho!: fox-trott Wars, Henryk (muzyka)
Starski, Ludwik (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wars Henryk, Starski Ludwik Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

Tytuł:

To miłość kończy się: tango Kagan, Jakub (muzyka)
Sygietyński, Tadeusz (aranżacja)
Starski, Ludwik (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kagan Jakub, Sygietyński Tadeusz, Starski Ludwik Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

Data wydania:

1933 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo „Jastrząb”

Miejsce druku:

Warszawa: Józef Konarzewski (litografia i sztych nut)

Znaki wydawnicze:

E. 51 J. ; W. J. R. 3

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 15045 III musicalia

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.