Zmęczone powieki

Zgłoszenie do artykułu: Zmęczone powieki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Zmęczone powieki Wertyński, Aleksander (muzyka)
Włast, Andrzej (słowa)
Kończyc, Tadeusz (słowa)
Teffi (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wertyński Aleksander, Włast Andrzej, Kończyc Tadeusz Uzupełnienie: muzyka Aleksander Wertyński ; słowa polskie Andrzeja Własta, Tadeusza Kończyca ; słowa rosyjskie Teffi Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Nowe Pieśni Pierrota, 11

Data wydania:

1925 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia), Zakłady Graficzne B. Wierzbicki i Spółka

Znak wydawniczy:

G. 6479 W.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 12827 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 3 stron o wymiarach 35 na 27 cm. Ukazał się nakładem wydawców i równocześnie stanowił ich własność.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.