Lucy: walc

Zgłoszenie do artykułu: Lucy: walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Lucy: walc Wiehler, Zygmunt (muzyka)
Friedwald, Wiktor (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wiehler Zygmunt, Krystjan Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Co Śpiewa Warszawa, 169

Data wydania:

1930 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne B. Wierzbicki i Spółka (druk), J. Konarzewski (litografia); W. Kościesza (sztych)

Znak wydawniczy:

G. 9638 W.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1930 : 5015

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1930 : 5015

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 2 karty o wymiarach 34 na 26 cm. Na okładce znajduje się informacja: Wielki sukces Lucy Messal w rewji „Tańcowały dwa Michały” z teatru „Wesoły Wieczór”. Utwór został nagrany na płytach „Syrena Elektro”.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.