Gdy zakochasz się we mnie: tango: wileki sukces sezonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Gdy zakochasz się we mnie: tango: wileki sukces sezonu Wróblewski, Mieczysław (muzyka, aranżacja)
Starski, Ludwik (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wróblewski Mieczysław, Starski Ludwik Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

Tytuł:

Nikt nie umie kochać tak...: tango Wróblewski, Mieczysław (muzyka, aranżacja)
Nel, Jerzy (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wróblewski Mieczysław, Nel Jerzy Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

Data wydania:

1934 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo „Jastrząb”

Miejsce druku:

Warszawa: Józef Konarzewski (litografia i sztych nut)

Znaki wydawnicze:

E. 63 J. ; E. 10 W. J. R.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 15095 III musicalia

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.