Pieśni masowe: na zespół świetlicowy

Zgłoszenie do artykułu: Pieśni masowe: na zespół świetlicowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pieśni masowe: na zespół świetlicowy Żak, Czesław (opracowanie)
Sikorski, Antoni (redakcja)
Gruszczyński, Krzysztof (słowa)
Maklakiewicz, Jan (muzyka)
Urgacz, Tadeusz (słowa)
Olearczyk, Edward (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żak Czesław Obsada instrumentalna: W układzie na orkiestrę i 4 głosy męskie.

Seria:

Dom Wojska Polskiego. Biblioteka Muzyczna, 27

Data wydania:

1953

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej

Data druku:

20 marca 1953

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne MON

Postać zapisu:

Partytura i głosy orkiestrowe

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1953 : 140

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 20 stron o wymiarach 34 na 25 cm oraz 22 luźne karty. Oddany do druku 3 marca 1953 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.