Aria Halbana: z I aktu opery Konrad Wallenrod

Aria Halbana: z I aktu opery Konrad Wallenrod Tytuł oryginalny: Aria Halbana: z I aktu op. Konrad Wallenrod Żeleński, Władysław (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (redakcja)
Noskowski, Władysław (słowa)
Młodzianowski, Adam (projekt okładki)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żeleński Władysław Uzupełnienie: muzyka Władysław Żeleński ; do druku przygotował Włodzimierz Poźniak ; słowa Władysław Noskowski ; projekt okładki Adam Młodzianowski ; redaktor Krystyna Jaworska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Arie z Oper Polskich, 9

1958

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 2970

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 181

Druk muzyczny obejmujący 16 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Tytuł okładki: Konrad Wallenrod. Aria Halbana z 1. aktu. Na ostatniej stronie znajduje się biogram i zdjęcie kompozytora.