Wieża radości, wieża samotności

Zgłoszenie do artykułu: Wieża radości, wieża samotności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Albumy (6)

Strzałka
Wykonawca wg wydawcy
Strzałka
Tytuł
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka
Nośnik
Strzałka
Czas trwania
Strzałka

Różni wykonawcy

25 Lat Listy Przebojów Trójki 1987. Przedstawia Marek Niedźwiecki

TTM Polska/Planeta Marketing

2006

CD

Sztywny Pal Azji

Europa i Azja

Agencja Artystyczna MTJ

2000

CD

52:37

Sztywny Pal Azji

Europa i Azja

Klub Płytowy „Razem”

1987

LP

Sztywny Pal Azji

Europa i Azja

Wifon

1988

LP

Sztywny Pal Azji

Nieprzemakalni

EMI Music Poland

2006

CD

Sztywny Pal Azji

Spotkanie z..., 1986–94

Ania Box Music

1996

CD

Bibliografia