Wyszków tonie

Zgłoszenie do artykułu: Wyszków tonie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Albumy (7)

Strzałka
Wykonawca wg wydawcy
Strzałka
Tytuł
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka
Nośnik
Strzałka
Czas trwania
Strzałka

Elektryczne Gitary

A ty co

Zic Zac

1993

CD

Elektryczne Gitary

Chałtury

Mercury Polska

1996

CD

Elektryczne Gitary

Gold

Koch International

2000

CD

Elektryczne Gitary

Kiler-ów 2-óch

PolyGram Polska

1999

CD

Elektryczne Gitary

Nie jestem z miasta: the best of

Zic Zac

1997

CD

Elektryczne Gitary

Słodka maska

Universal Music Polska

2000

CD

Sienkiewicz Kuba

Kup pan cegłę (dla Amnesty)

Universal Music Polska

2001

CD

52:22

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard.

2. 

http://www.elektrycznegitary.pl/.
Oficjalna strona internetowa zespołu Elektryczne Gitary [odczyt: 25.10.2013].