Es Flores

Zgłoszenie do artykułu: Es Flores

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Es Flores

Sqrvel Beat

Data powstania:

2002

Informacje

Zespół Es Flores powstał w 2002 r. pod nazwą Sqrvel Beat z inicjatywy Kuby Haponowicza. Skład tworzą: Kuba „Happy” Haponowicz – voc., g., Mieczysław Starzec – bg., Rafał Guzik – kbrd. i Krzysztof Domienik – dr. Muzyka zespołu to hard rock mocno osadzony w bluesie, od B.B. Kinga i Erica Claptona, poprzez Allman Brothers, Doobie Brothers, Lynard Skynard, po Deep Purple. Wystąpił na festiwalu im. Ryszarda Riedla w Tychach w 2002 r. i na festiwalu rockowym w „Stacji Woodstock” w 2002 r., gdzie otrzymał wyróżnienie. Wielokrotnie koncertował w Krakowie, m.in. z Detoxem, Voodoo Lounge, Markiem Piekarczykiem (TSA) i Wojciechem Klichem (Ziyo, Bardzo Orkiestra). Podczas festiwalu w „Stacji Woodstock” zarejestrował demo-live, na którym znalazły się m.in. kompozycje Dziki jak bluesIdź do diabła. Uwagę zwracają również utwory koncertowe, które nie znalazły się na demo, takie jak: Krzyżackie Psy, Ja tu nie pasuję, Demon w mojej głowie, EsperalEs Flores[1].

Bibliografia