Tropicale Thaiti Granda Banda

Zgłoszenie do artykułu: Tropicale Thaiti Granda Banda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Instrument
Strzałka
Działalność w zespole
Strzałka

Dura, Jerzy

skrzypce, gitara basowa, wokal

Marecki, Marek

saksofon tenorowy, wokal

Nowotarski, Janusz

klarnet, saksofon altowy

Orlita, Stanisław

banjo, gitara

Potoczek, Zbigniew

perkusja

Romek, Józef

wokal

Wojsław, Janusz

fortepian

Raj, Zbigniew

puzon, tuba, wokal, syntezatory

kierownik muzyczny

Grausberg, Marek

gitara

Kapera, Adam

saksofon tenorowy

Szachnowski, Krzysztof

fortepian

Śmiłek, Marian

gitara basowa

Bibliografia