Moje oczy są zielone

Zgłoszenie do artykułu: Moje oczy są zielone

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

Lipnicka, Anita

główny wykonawca

gitara akustyczna, wokal

Amirian, Robert

główny wykonawca

gitara, wokal

Kidawa, Jarosław

główny wykonawca

gitara

Żaczek, Piotr

główny wykonawca

gitara basowa

Palczewski, Krzysztof

główny wykonawca

instrumenty perkusyjne

Winnicki, Piotr

główny wykonawca

instrumenty klawiszowe

Stawski, Piotr

główny wykonawca

skrzypce

String Art

główny wykonawca

skrzypce

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard.

2. 

http://www.archiwumrocka.art.pl/.
Archiwum Polskiego Rocka [odczyt: 05.06.2014].