Dziwny jest ten świat

Zgłoszenie do artykułu: Dziwny jest ten świat

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

Niemen, Czesław

główny wykonawca

wokal

Akwarele

główny wykonawca

Alibabki

wykonawca gościnny

chórki

A: 3 / B: 1, 3

Brodowski, Paweł

główny wykonawca

gitara basowa

Butowtt, Tomasz

główny wykonawca

perkusja, saksofon, trąbka

Jaśkiewicz, Tomasz

główny wykonawca

gitara

Zimiński, Marian

główny wykonawca

fortepian, organy

Piętowski, Wojciech

reżyser nagrań

Jastrzębska-Marciszewska, Halina

realizacja dźwięku

Pawelec, Władysław

fotografie

Tarkowska, Krystyna

projekt graficzny

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

http://kppg.waw.pl/Strona%202019/sngPltX.php?utwor=2210
Katalog Polskich Płyt Gramofonowych [odczyt: 10.06.2016].