I love you

Zgłoszenie do artykułu: I love you

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

T.Love

główny wykonawca

Staszczyk, Zygmunt

główny wykonawca

wokal

Sidney Polak

główny wykonawca

perkusja

Perkowski, Jacek

główny wykonawca

gitara

Nazimek, Paweł

główny wykonawca

gitara basowa

Benedek, Jan

główny wykonawca

gitara

Kunikowski, Romuald

wykonawca gościnny

instrumenty klawiszowe

16–18

Piwowarska, Monika

wykonawca gościnny

wokal

16

Śledziewski, Marek

wykonawca gościnny

wokal

18

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

http://www.archiwumrocka.art.pl/
Strona internetowa Archiwum Polskiego Rocka [odczyt: 23.01.2014].

3. 

http://t-love.art.pl/
Strona internetowa oficjalnego fanklubu T.Love [odczyt: 23.01.2014].