Krupa, Krzysztof

Zgłoszenie do artykułu: Krupa, Krzysztof

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Krupa, Krzysztof

Pseudonim:

Flipper

Informacje

Muzyk, realizator dźwięku, producent. Jako muzyk ma na koncie 33 płyty. Jako realizator dźwięku, producent w studio i na żywo współpracował z takimi artystami jak: Acid Drinkers, Arka Noego, Akurat, Agressivą 69, Hey, Flapjack, Artur Gadowski, Kazik Na Żywo, Maciej Balcar, Robert Gawliński, Pivo, Wojciech Klich, Wilki, Ziyo[1].

Bibliografia

1. 

http://ravenstudio.eu/onas.html
Strona internetowa Raven Studio [odczyt: 09.09.2015].