Szeptem: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Szeptem: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Szeptem: slow-fox Abratowski, Jerzy (muzyka)
Korczakowski, Jacek (słowa)
Nowicki, Edmund (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Abratowski Jerzy, Korczakowski Jacek, Nowicki Edmund Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor. B; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny)

Tytuł:

Ja ci nie wierzę: slow-fox Gert, Jerzy (muzyka)
Brok, Bronisław (słowa)
Nowicki, Edmund (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gert Jerzy, Brok Bronisław, Nowicki Edmund Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II tenor. B; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny)

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 263

Data wydania:

1962 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne; Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

kwiecień 1962

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4673

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 276

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 7 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 17 cm. Oddany do druku 14 lutego 1962 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina. Teksty utworów zostały zamieszczone na odrębnych stronach poza zapisem nutowym. Incipit utworu pierwszego: Szeptem do mnie mów, mów szeptem. Incipit utworu drugiego: Nie buduj mi wspaniałych domków z kart. Na ostatniej stronie widnieje spis numerów, które ukazały się w tej serii: 224–262.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.