Gdyś niewierny mi: tango

Zgłoszenie do artykułu: Gdyś niewierny mi: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Gdyś niewierny mi: tango Benatzky, Ralph (muzyka)
Włast, Andrzej (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Benatzky Ralph, Włast Andrzej Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Data wydania:

1930 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa, Ryga: Joachim Altschuler

Znak wydawniczy:

J. A. 213

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 12321 III musicalia

Biblioteka Jagiellońska 12320 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony. Incipit utworu: Znów odszedłeś w świat. Na stronie tytułowej zamieszczono fotografie Very Bobrowskiej oraz komentarz: melodyjne tango śpiewane w „Morskim Oku” w rewii „Uśmiech Warszawy” przez Verę Bobrowską. Dodatkowo nad nagłówkiem podano informację: Wielki sukces Very Bobrowskiej w teatrze „Morskie Oko”. W publikacji widnieje również wcześniejsza datę copyright: 1929 by ALROBI Musikverlag G. m. b. H., Berlin W. 50. Na ostatniej stronie zaprezentowano spis ostatnich nowości z początkiem zapisu nutowego na fortepian z podpisanym incipitem następujących utworów:

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.