Ja nie mam głosu!: foxtrot

Zgłoszenie do artykułu: Ja nie mam głosu!: foxtrot

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ja nie mam głosu!: foxtrot Chwast, Henryk (muzyka)
Włast, Andrzej (słowa)
Walentynowicz, Marian (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Asper Bruno, Włast Andrzej Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Data wydania:

1927 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia)

Znak wydawniczy:

G. 6593 W.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 12316 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 4 stron. Wydany nakładem Gebethnera i Wolffa. Incipit utworu: Co dzień rano dwie godziny śpiewam wszystkie gamy. Nad nagłówkiem zamieszczono informację: piosenka, którą śpiewa w „Perskim Oku” Zula Pogorzelska. Na ostatniej stronie zamieszczono spis ulubionych piosenek z repertuaru teatrów „Perskie Oko” i „Qui pro Quo”, które ukazały się w serii „Co Śpiewa Warszawa”: 48–70.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.