Jeśli zostać to na zawsze...: tango

Zgłoszenie do artykułu: Jeśli zostać to na zawsze...: tango

Jeśli zostać to na zawsze...: tango Daniłowski, Władysław (muzyka)
Hemar, Marian (słowa)
Eiger, Władysław (aranżacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dan Władysław, Hemar Marian, Eiger Władysław Obsada instrumentalna: fortepian, śpiew, skrzypce, mandolina

95-Groszowa Biblioteka Przebojów: w układzie na fortepian, śpiew, skrzypce, mandolinę, 64

1933 (copyright)

Warszawa: Leon Idzikowski

Warszawa: Zakład Graficzny „Pionier” (druk), J. Konarzewski (litografia, sztych nut); K. Drzewiecki (sztych)

Znak wydawniczy:

L. 7377 I.

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933/4 : 2806

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 27 na 18 cm. Na stronie tytułowej znajduje się fotografia Mieczysława Fogga oraz informacja: Wielki sukces teatru „Banda”. Pod nagłówkiem zamieszczono adnotację o tym, że utwór pochodzi z repertuaru Chóru Dana z teatru „Banda”. Na ostatniej stronie widnieje wykaz numerów, które ukazały się w tej serii: 1–60.