Nie chcę róż: foks-swing

Zgłoszenie do artykułu: Nie chcę róż: foks-swing

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Nie chcę róż: foks-swing Gajdeczka, Stanisław (muzyka, instrumentacja)
Kaszkur, Zbigniew (słowa)
Zapert, Zbigniew (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gajdeczka Stanisław, Kaszkur Zbigniew, Zapert Zbigniew Obsada instrumentalna: Na klarnet: I, III B; saksofon II ten. B; trąbkę B; skrzypce: I, II, III; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę lub kontrabas; perkusję (mały i wielki bęben, talerz).

Tytuł:

Zgubione miasteczko: tango-beguine Gajdeczka, Stanisław (instrumentacja, muzyka)
Choiński, Bogusław (słowa)
Gałkowski, Jan (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gajdeczka Stanisław, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan Obsada instrumentalna: Na klarnet: I, III B; saksofon II ten. B; trąbkę B; skrzypce: I, II, III; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę lub kontrabas; perkusję (mały i wielki bęben, talerz).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 112

Data wydania:

1958 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1958

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 32

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 12 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm, kilka liczbowań. Publikacja została oddana do druku 21 listopada 1958 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.