Przejeżdżający pociąg: slow-rock

Zgłoszenie do artykułu: Przejeżdżający pociąg: slow-rock

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Przejeżdżający pociąg: slow-rock Klejne, Henryk (muzyka)
Urgacz, Tadeusz (słowa)
Figiel, Piotr (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Klejne Henryk, Urgacz Tadeusz, Figiel Piotr Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt Es, II tenor B; trąbkę B; fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Tytuł:

Dla ciebie, miły: cza-cza Sielicki, Ryszard (muzyka)
Łebkowski, Mirosław (słowa)
Czerny, Edward (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Sielicki Ryszard, Łebkowski Mirosław, Czerny Edward Obsada instrumentalna: Na fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 266

Data wydania:

1962

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne; Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

maj 1962

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 359

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 8 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 17 cm. Oddany do druku 12 kwietnia 1962 r. Zawiera nuty i teksty. Druk opracowany przez redakcję „Śpiewamy” z Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz redakcję „Synkopa” z Wydawnictw Artystycznych i Filmowych.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.