Aleje, młodość i jaśminy: walc angielski z repertuaru Jerzego Poł...

Aleje, młodość i jaśminy: walc angielski z repertuaru Jerzego Połomskiego Kwieciński, Tadeusz (muzyka)
Żytomirski, Eugeniusz (słowa)
Hartwig, Edward (fotografie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kwieciński Tadeusz, Żytomirski Eugeniusz Obsada instrumentalna: Na fortepian z tekstem podłożonym.

Błękitna Seria, 84

1960 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1960

Kraków: Drukarnia Narodowa

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1961 : 12

Druk muzyczny składający się z 2 kart o wymiarach 22 na 16 cm. Na okładce znajduje się zdjęcie Jerzego Połomskiego wykonane przez Edwarda Hartwiga. Publikacja oddana do druku 22 czerwca 1960 r. Zawiera nuty i tekst.