Aleje, młodość i jaśminy: walc angielski z repertuaru Jerzego Poł...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Aleje, młodość i jaśminy: walc angielski z repertuaru Jerzego Połomskiego Kwieciński, Tadeusz (muzyka)
Żytomirski, Eugeniusz (słowa)
Hartwig, Edward (fotografie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kwieciński Tadeusz, Żytomirski Eugeniusz Obsada instrumentalna: fortepian z tekstem podłożonym

Seria:

Błękitna Seria, 84

Data wydania:

1960 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

grudzień 1960

Miejsce druku:

Kraków: Drukarnia Narodowa

Znak wydawniczy:

PWM 4060

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1961 : 12

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 2 kart o wymiarach 22 na 16 cm. Oddany do druku 22 czerwca 1960 r. Na okładce znajduje się zdjęcie Jerzego Połomskiego wykonane przez Edwarda Hartwiga.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.