Wszystko, co mam: slowfox

Zgłoszenie do artykułu: Wszystko, co mam: slowfox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Wszystko, co mam: slowfox Markiewicz, Adam (muzyka)
Rembowski, Stefan (muzyka)
Wolińska, Krystyna (słowa)
Machan, Wiesław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Markiewicz Adam, Rembowski Stefan, Wolińska Krystyna, Machan Wiesław Obsada instrumentalna: Na trąbkę B; saksofon: I alt. Es, II ten. B; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); gitarę i kontrabas.

Tytuł:

Ty jeszcze nie wiesz: slow-fox Rembowski, Stefan (muzyka)
Korczakowski, Jacek (słowa)
Machan, Wiesław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rembowski Stefan, Korczakowski Jacek, Machan Wiesław Obsada instrumentalna: Na trąbkę B; saksofon: I alt. Es, II ten. B; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce i akordeon; gitarę i kontrabas.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 262

Data wydania:

1962

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1962

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 276

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 10 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 18 cm. Oddany do druku 14 lutego 1962 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.