Anielskie chóry: pieśń na 3 glosy żeńskie z towarzyszeniem fortep...

Anielskie chóry: pieśń na 3 glosy żeńskie z towarzyszeniem fortepianu: op. 71 Maszyński, Piotr (muzyka)
Asnyk, Adam (słowa)
Drzewiecki, K. (sztych) Oznaczenie autora wg wydawcy: Maszyński Piotr, Asnyk Adam Obsada instrumentalna: Na 3 glosy żeńskie z fortepianem.

1924

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: C. Witanowski (litografia)

Biblioteka Jagiellońska 9806 III musicalia

Pieśń powstała ku pamięci Władysława Żeleńskiego.