Nadodrzańska ziemio moja

Zgłoszenie do artykułu: Nadodrzańska ziemio moja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Nadodrzańska ziemio moja Rudziński, Witold (muzyka, redakcja)
Rymkiewicz, Aleksander (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Rudziński Witold, Rymkiewicz Aleksander Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Gdzie rośnie głóg Harald, Jerzy (muzyka)
Rymkiewicz, Aleksander (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Harald Jerzy, Rymkiewicz Aleksander Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Spotkanie nocą Tytuł oryginalny: Moulin Rouge Auric, Georges (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa)
Staszewski, Stanisław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Auric Georges, Winkler Kazimierz Uzupełnienie: muzyka Georges Auric ; słowa polskie Kazimierz Winkler ; opracowanie Stanisław Staszewski Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

Pełną parą Tytuł oryginalny: Teljes góz Garai, Imre (muzyka)
Brzostowska, Janina (słowa)
Fangrat, Tadeusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Garai Imre, Brzostowska Janina, Fangrat Tadeusz Uzupełnienie: muzyka Imre Garai ; słowa polskie Janina Brzostowska, Tadeusz Fangrat Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Tytuł:

I wtedy marzysz Szpilman, Władysław (muzyka)
Kołaczkowska, Helena (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Kołaczkowska Helena Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem i funkcjami harmonicznymi.

Seria:

Śpiewamy i Tańczymy: na głos z fortepianem, 14

Data wydania:

1955

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 1873

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 361

Infomacje

Publikacje oddano do druku 10 marca 1955 r.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.